Liuguksed ja voldikuksed

HST

HST lükanduks

HST tüüpi uks sobib hästi kuni 6 m laiuste läbipääsetavate avade täiteks. See on mugav lahendus, kuna sellel on suured klaaspaketid, mis paistavad minimaalselt silma, tuues võimalikult palju vaadet tuppa. Kuullaagrid muudavad liikuva uksepoole libisemise kergeks. Fikseeritud ja liikuv uksepool on eraldi paigaldatud kahele tasandile. Silmapaistev disain sobib suurtele avadele.

PSK

PSK paralleelselt kallutatav lükanduks

Paralleelsete paneelidega, kallutatav lükanduks võimaldab kallutada liikuvat uksepaneeli, samamoodi nagu akent tuulutusasendisse ning ukse täielikuks avamiseks, lükata seda kõrvale. Selline variant sobib tavaliselt väiksematele avaustele, mis ei ületa 3,3 meetrit.

FS

FS Folding lükanduks

Ukse tüüp FS sobib väga hästi nii väikeste, kui ka suurte avauste maksimaalseks avamiseks, kuna selle lülid saab ukse äärtesse kokku voltida, kus nad kasutavad minimaalselt ruumi. FS tüüpi uksi saab teha erinevate avamismeetoditega, mis sobib just Teie vajadustele.

FS

SF lükanduks

Lükanduks - mobiilsete osadega (SF). Lengid liigutatavad paremale või vasakule, mis võimaldab erinevaid avanemisi. Raami profiili laius on 74 mm, kuid lengid on õhemad.

button-area: